Doç.Dr. Çağrı Tiryaki

DR. ÇAĞRI TİRYAKİ KİMDİR? 1979 yılında İzmir Dikili’de doğan Dr. Çağrı Tiryaki, ilk ve orta öğrenimini Balıkesir’de tamamladı. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi, İstanbul Çapa Tıp Fakültesinden mezun oldu.

2004 – 2009 yılları arasında Genel Cerrahi ihtisasını tamamladı ve bu süreçte tüm Laparoskopi işlemleri ve Endoskopi işlemlerinin eğitimini aldı.

Sonrasında sırasıyla Tekirdağ Çorlu Askeri Hastanesi, Siirt Pervari İlçe Devlet Hastanesi, Özel Kocaeli Acıbadem Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı.

2012 – 2019 yılları arasında Kocaeli Eğitim Araştırma Hastanesinde Uzman Doktor ve Öğretim Üyesi kadrolarında görev aldı.

Dr. Çağrı Tiryaki, sindirim sistemi (yemek borusu, mide, ince ve kalın bağırsak) tümörleri, sindirim sisteminin diğer tüm hastalıkları (safra kesesi taşları, reflü hastalığı, karaciğer hastalıkları, dalak ve pankreas hastalıkları) ve obezite cerrahisi alanlarında uzmandır.

Tüm endoskopik uygulamaları (gastroskopi, kolonoskopi, rektosigmoidoskopi, endoskopik mide balonu, gastroskopi ile mide botoksu) gerçekleştirmektedir.

Kocaeli - İstanbul - Yalova  Obezite Cerrahi.